O firmie

"Bogadar : włosy, zdrowie i uroda" to 20 lat doświadczeń w Perukarstwie, oraz w profesjonalnym doborze fryzur. Wykonujemy na zamówienie peruki i niechirurgiczne uzupełnienia z włosów naturalnych stosując innowacyjne rozwiązania. Posiadamy szeroki asortyment gotowych, peruk medycznych z japońskiego włókna syntetycznego znanych i cenionych europejskich marek, jak również zestawy włosów do samodzielnego przedłużania i zagęszczania. Prowadzimy sprzedaż ziołowych dermokosmetyków linii MonRin wspomagających odrost włosów oraz Nanogen preparat maskujący miejscowe przerzedzenia lub odrost siwych włosów.

Można umówić się z nami telefonicznie lub przez e-mail na konsultację, która trwa około jednej godziny. Podczas której, można obejrzeć dostępne rozwiązania i w niekrępujących warunkach przymierzyć ich dowolną ilość lub też przeprowadzić nieinwazyjne badanie mikro-kamerą w celu skontrolowania stanu skóry i włosów. Nasz specjalista widząc ubytek włosów i schorzenie pomoże w doborze dobrego rozwiązania.

W roku 2011 nabyliśmy uprawnienia do sprzedaży i zaopatrywania w protezy piersi. Rozszerzyliśmy ofertę o kostiumy kąpielowe i gorsety ortopedyczne. Teraz możemy zarówno obsłużyć Panie po mastektomii jak również po chemioterapi. W sprzyjających i dyskretnych warunkach dobieramy najwygodniesze protezy piersi i biustonosze.


Dotychczasowe osiągnięcia

- "Warszawski Znak Jakości" Anno Domini 2001.
- Umowa na Refundacje z Narodowym  Funduszem Zdrowia.
- W 2008r. uruchomienie nowej uslugi jaką jest badanie Mikro Camerą.
- Status Wytwórcy WYROBU MEDYCZNEGO z włosów naturalnych PL/CA0102703
- Członek Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza zrzeszonego w Lewiatan
- Współpraca perukarska przy realizacji postaci do "Szymon Majewski Show" w TVN 
- Nagroda Warszawskiej Izby Handlu Detalicznego i Usług "PRODUKCJA w roku 2001"